CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Van Baskılı Ambalaj Kağıdı

Van Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Van Baskılı Ambalaj Kağıtları | Van Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Van Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Van Baskılı Kağıt | Van Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Van Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Van baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Van ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Van ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk van flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan van ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Van baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Van ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Van baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma van baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm van ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Van baskılı ambalaj kağıdı, van baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, van baskılı ambalaj kağıdı, van ambalaj kağıdı, firma van baskılı ambalaj kağıdı, van askılı paket ambalaj kağıdı, van askılı kese kağıdı, van ülfit kağıt, van ambalaj kağıdı satın al, kraft van ambalaj kağıdı fiyatlarıvan ambalaj kağıdı baskı, van ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner