Van Chromolux Etiket

Van Chromolux Etiket | Van Chromolux Etiket Nedir | Van Chromolux Etiket Fiyatları | Van Chromolux Etiket Baskı | Van Kromolüks Etiket | Van Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Van Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Van chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Van chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan van chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan van kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı van chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Van chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Van chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve van kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Van choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Van choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel van etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van etiket, van etiket fiyatları, van barkod etiket fiyatları, van baskılı etiket fiyatları, van barkod, van rulo etiket fiyatları, van barkod fiyatları, van rulo etiket, van yapışkanlı etiket, van barkod sistemi, van barkod okuyucu, van barkod okuyucu fiyatları, van koli etiketi, van tekstil etiketi, van saten etiket, van metal etiket, van mat pp etiket, van mat pe etiket, van etiket baskı, van mat polietilen etiket, van lazer etiket, van boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner