CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Van Baskılı Pizza Kutusu

Van Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Van Pizza Kutuları | Van Pizza Kutusu Fiyatları | Van Pizza Kutusu | Van Pizza Kutusu İmalat | Van Pizza Kutusu Ölçüleri | Van Pizza Kutusu Fiyatları | Van Baskısız Pizza Kutusu | Van Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, van baklava kutusu, van lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Van baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Van baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Van baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Van baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Van baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Van pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Van pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Van askılı pizza kutusu fiyatları ile van pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Van baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla van baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van baskılı pizza kutusu, van pizza kutuları, van basklı kutular, van baskılı pizza kutusu fiyatları, van pizza kutusu fiyatları, van pizza kutusu imalatı, van pizza kutusu, van baskılı pizza kutusu satışı, van baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner