Van Silvermat Etiket

Van Silvermat Etiket | Van Silvermat Etiket Fiyatları | Van Silvermat Etiket Özellikleri | Van Silvermat Etiket Yazıcı | Van Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Van Silver Mat Etiket | Van Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Van silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir van etiket türüdür. Genellikle kitap ve van barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Van silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun van etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan van silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Van silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Van silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Van silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Van silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Van silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Van etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Van silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van silvermat etiket, van termal etiket, van silver mat etiketler, van mat etiketler, van silver mat etiket fiyatları, van etiket fiyatları, van şeffaf etiket fiyatları, van silver mat barkod etiketi, van barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner