Van Polietilen Opak Etiket

Van Polietilen Opak Etiket | Van Opak Pe Polietilen Etiket | Van Opak Polietilen Etiket | Van Opak Etiket | Van Opak Etiket Fiyatları | Van Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Van

polietilen opak etiket

Van Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Van opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Van opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta van opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir van etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Van opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Van polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız van barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Van polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve van opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van polietilen etiket, van polietilen opak etiket, van opak etiket fiyatları, van opak etiket, van opak polietilen (pe) etiket, van sembol etiket, van polietilen pe etiket, van opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner