CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Van Baskılı Pide Kutusu

Van  Baskılı Pide Kutusu | Van  Pide Kutusu Fiyatları |Van Pide Kutusu  |Van Pide Kutusu Ölçüleri | Van Pide Kutusu İmalatı | Van Hazır Pide Kutusu | Van Pide Ve Lahmacun Kutusu | Van Pide Kutuları | Van Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, van baklava kutusu, pizza kutusu,van lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Van baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Van baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Van baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Van baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Van pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı van pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Van baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Van pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Van baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için van pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel van pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van baskılı pide kutusu, van pide kutusu fiyatları, van pide kutusu imalatı, van pide kutusu , van baskılı pide kutusu fiyatları, van baskılı ambalajlar, van pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner