Van Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Van | Van Mini Diş Seti | Van Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Van | Traş Seti | Van Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Van

kutulu buklet tras seti

Van otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri van ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  van otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Van otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Van otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti van isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları van ve van kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van traş seti, traş seti fiyatları van, van buklet traş seti, otel traş setleri van, kutulu traş setleri, van otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri van , kutulu buklet traş seti van.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner