CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Van Baskılı Pasta Kutusu

Van Baskılı Pasta Kutuları | Van Pasta Kutusu | Van Pasta Kutusu Fiyatları | Van Baskısız Pasta Kutusu | Van Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Van Pasta Kutusu Baskılı | Van Pasta Kutusu Siparişi | Van Baskılı Kutu | Van Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Van pasta kutusu, van baklava kutusu, van pizza kutusu, van lahmacun kutusu, van pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Van baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Van baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Van baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı van pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Van baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Van Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Van baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için van pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel van pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van baskılı pasta kutusu, van baskılı pasta kutusu fiyatları, van pasta kutuları, van pasta kutusu fiyatları, van pasta kutusu imalatı, van baskılı pasta kutusu ve fiyatı, van ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner