Van Eko Termal Etiket

Van Eko Termal Etiket | Van Eko Termal Etiket Fiyatları | Van Eko Termal Kağıt | Van Termal Etiketler | Van Eco Termal Etiket Nedir | Van Top Termal Etiket | Van Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Van eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Van eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için van etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu van etiket en van ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Van eko termal etiket fiyatları ve van eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan van eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Van eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Van termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Van ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Van etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van termal etiket, van etiket van, van boş etiketvan eco etiket, van etiket fiyatları, van eko termal etiket, van etiket, van eco termal etiket fiyatları, van sıra numarası etiketi, van ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner