Van Mat Polipropilen Etiket

Van Mat Polipropilen Etiket | Van Pp Etiket | Van Mat Etiket | Van Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Van Polipropilen Ürünler | Van Sembol Barkod Etiket | Van Mat Pp Etiket | Van Barkod Sistemleri | Van Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Van mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Van polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Van pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Van mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Van at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Van mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Van mat pp etiket van opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van mat etiket, van opak pp, van mat ppvan boş etiket, van termal etiket fiyatları, van şeffaf pp, van mat polipropilen, van etiket, etiket van, ribon van, karekod okuyucu van, polipropilen, van polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner