CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Van Baskılı Peçete

Van Baskılı Peçete | Van Baskılı Peçete Fiyat | Van Baskılı Peçete İmalatçıları | Van Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Van Amblemli Peçeteler | Van Baskılı Peçete Fiyatları | Van Peçete Baskı | Van Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken van peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Van Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için van baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Van baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Van flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel van askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken van peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Van baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Van baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Van amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Van baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak van baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Van baskılı peçete, van baskılı peçete fiyat, van baskılı peçete imalatçıları, van baskılı peçete yapan firmalar, van baskılı peçete fiyatları, van baskılı peçeteler, van flesko baskı, van garson katlama peçete, van baskılı peçete siparişi, van logolu peçete, van amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner